Wood Trick to firma założona przez grupę wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych inżynierów mechanicznych z zamiarem stworzenia unikatowych, drewnianych, mechanicznych modeli 3D. W produkcji tych zestawów wykorzystane zostały najnowocześniejsze, zmodernizowane technologie, a także wysoko precyzyjne narzędzia produkcyjne (w tym laser do cięcia mechanicznego). Wood Trick dąży do wytwarzania aktywnego, angażującego i zabawnego doświadczenia dla użytkownika.

Unikalne puzzle 3D od Wood Trick przyciągną uwagę ludzi w różnym wieku, ze względu na zdolność promowania większego zainteresowania w dziedzinie inżynierii. Zamiarem producenta jest zapewnienie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych niezapomnianego czasu podczas budowy pięknego, mechanicznego zestawu Wood Trick. Modele od Wood Trick posiadają niewiarygodnie wciągający i interesujący proces konstrukcyjny, cała rodzina będzie zachwycona podczas poznawania inżynierii budowlanej, od budowy repliki jednych z najstarszych struktur w historii ludzkości, do budowania nowoczesnych samochodów ciężarowych oraz wyścigowych. Zestawy dostępne są dla każdego (dzieci z nadzorem rodzicielskim), a satysfakcja z ukończenia całego zestawu jest nieporównywalna!

Wyobraź sobie satysfakcję z wybudowania własnego zabawkowego auta od podstaw!

Ponadto każdy model 3D od Wood Trick to funkcjonalny prototyp z ruchomych części i mechanizmów. Dlatego po złożeniu, z pewnością będziesz cieszyć się, prezentując swoje dzieło wszystkim swoim przyjaciołom oraz rodzinie!

Szczegółowe projekty w połączeniu ze stylowym, wysokiej jakości rzemieślnictwem i możliwością złożenia bez użycia żadnych niebezpiecznych lub toksycznych klejów, sprawia iż modele 3D od Wood Trick są unikatowym i wyjątkowym produktem.

Rozwijaj zdolności manualne swojego dziecka poprzez budowanie zestawów razem razem z nim lub zbuduj stylowy zestaw by chwalić się znajomym w nowym akademiku. «WOOD TRICK» jest wyzwaniem dla wszystkich grup wiekowych i może otworzyć zupełnie nowy świat kreatywności, wiedzy i przyjemności dla całej rodziny!